SIA “EMIMAR” piegādā sendvičpaneļus,

sienu un jumtu sendvičpaneļu sistēmas no vadošajiem Eiropas ražotājiem.

Galvenā darbības joma ir industriālā tipa ēku norobežojošu sienu un jumta konstrukciju uzstādīšana, izmantojot sendvičtipa paneļus, fasādes alumīnija kasetes un PVC membrānas, kā arī polikarbonātu un citus energo efektīvus materiālus.

Mēs piedāvājam savstarpēji izdevīgu sadarbību arhitektiem, celtniecības organizācijām, kā arī uzņēmējiem un privātpersonām, kas plāno būvēt. Pie mums jūs varat pasūtīt gan projektēšanas, gan ātri montējamu ēku celtniecības darbus.

SIA «Emimar» ir gatava piedāvāt celtniecības materiālu komplektāciju:

  • celtniecības materiālu pilnu komplektāciju priekš tādiem objektiem kā: angāri, sporta zāles, tirdzniecības centri, agro kompleksi:
  • sendvičpaneļi: sienas, jumta, fasādes “secret fix” tipa paneļus, agropaneļus, aukstumkameru paneļi
  • jaunās paaudzes siltumizolāciju ar putu poliuretānu (PUR) un poliizacianurātu (PIR),
  • nesošo profilu, sienas trapecveida profilu, jumta profila loksnes;
  • konstrukcijas Z-, C-, H-, ∑- veida profiliem;
  • mīkstie jumti ar PROTAN membrānas PVC izolāciju;
  • dūmu novadīšanas un ventilācijas sistēmas, rūpnieciskās caurspīdīgās polikarbonāta sistēmas konstrukcijas;
  • formas elementus, kas izgatavoti personīgajā ražotnē;
  • ventilējamās fasādes- tērauda (metāliskās) kasetes, kompozīta un keramiskās fasādes.

Sadarbība ar Emimar neliks Jums vilties!

Mūsu īpašumā ir vairāk kā 10 būvniecības-montāžas tehnikas vienību, kas liecina par uzņēmuma neatkarību un daudzfunkcionalitāti.

Atrast uzticamu partneri, kas uzņemsies visu procesu vadību, kā arī atbildību par apakšvienību sadarbību, – viens no uzdevumiem, kas pasūtītājam jāveic pirms būvniecības uzsākšanas. Izvēloties Emimar kā ģenerāluzņēmēju, pasūtītājs var būt drošs par darbu izpildi bez atkāpēm no paredzētā plāna un ar ievērojamu līdzekļu ietaupījumu.

Vērzdamies pie Emimar, klients atbrīvojas no problēmām, saistītām ar būvniecības procesiem, un var pilnībā koncentrēties uz savu biznesu. Firmas Emimar sekmīgā vēsture un mūsu būvētie objekti – labākais pierādījums, ka ģenerāluzņēmējam Emimar var uzticēties!

Emimar klientiem piedāvā dažādus sadarbības veidus:

language

Konsultācijas projektēšanas un būvniecības laikā.

Šai gadījumā Emimar piedāvā dažādu uzdevumu risinājumus, kas saistīti ar vadības organizāciju, projektēšanas procesu, tehnisko uzdevumu izstrādi, tāmēm un darbu veikšanas kalendāra grafika izveidi, apakšuzņēmēju piedāvājumu ekspertīzes veikšanu, dažādu veidu darbu pieņemšanu utt.

flash_on

Projektu vadīšana.

Pēc pasūtītāja uzdevuma Emimar izstrādā darbu veikšanas projektu. Šajā gadījumā iekārtu uzstādīšanu un sākumregulēšanas darbus veic Emimar. Apakšuzņēmēju (ja tādi ir nepieciešami) piesaisti un attiecīgo darbu izpildi un kontroli uzņemas Emimar.

spa

Ģenerāluzņēmējs.

Pildot ģenerāluzņēmēja pienākumus, Emimar uzņemas riskus, kas attiecas uz projektēšanu, iekļaušanos termiņos un visām ar būvniecības darbiem saistītām izmaksām. Klientam šāds sadalījums ir izdevīgs tādā ziņā, ka tiešs kontakts ir tikai ar firmu Emimar, kas savukārt nodrošina visu jautājumu risinājumus, kas neizbēgami rodas projektēšanas, būvniecības/montāžas gaitā, kā arī sākumregulēšanas darbos.

Izvēlne